Понад 22 тисячі послуг, гуманітарна допомога та фінансова підтримка: як працює центр надання послуг учасникам бойових дій під час війни

Торік фахівці Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій надали захисникам і захисницям України, а також членам їх родин понад 22 000 різнопланових послуг: з них 14400 – інформаційні, 1440 – юридичні та 490 – психологічні. Крім того, в установі зібрали близько 45 тонн гуманітарного вантажу для захисників та захисниць України.

Загалом у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій захисники і захисниці України, а також члени їх родин отримують різнопланову підтримку і допомогу. Зокрема, у 2022 році:

  • 437 дітей батьків учасників бойових дій отримали допомогу на оздоровлення;
  • 124 батьків/матерів загиблих військовослужбовців отримали допомогу до Дня батька і матері;
  • 40 осіб скористалась програмою лікування;
  • 3 особи скористались послугою тимчасового проживання;
  • 184 дитини загиблих Героїв отримали до свята Миколая матеріальну допомогу.

«Одразу після повномасштабного вторгнення росії Центр тимчасово переформатував свою діяльність та працював як пункт збору допомоги захисникам та захисницям України й мешканцям постраждалих міст і сіл. Загалом за декілька місяців такої волонтерської роботи вдалось зібрати та відправити близько 45 тонн гуманітарного вантажу. А це – провізія, побутові речі, екіпірування, оптика», – розповіли в установі.

Крім того, з травня 2022 року Центр забезпечує інформаційний, соціальний, психологічний та юридичний супровід родин загиблих захисників та захисниць України. Працівники Центру перебувають на контакті з членами сімей загиблих, надають психологічну підтримку, допомогу в оформленні документів, інформують з питань соціальних послуг.

Задля відпочинку та психологічного розвантаження, влітку 2022 року для дітей загиблих захисників та захисниць України, фахівці установи організували закордонні поїздки. Зокрема, діти відвідали Німеччину та Хорватію.

У 2022 році фахівці Центру організували та провели 9 тренінгів з тактичної медицини та домедичної допомоги. Також відбулись навчальні курси, під час яких навчали правильних дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Відбулись заходи і для дітей наших захисників. Зокрема, працівники установи організували ряд заходів до Дня святого Миколая: діти отримали солодкі подарунки, відбувся тиждень майстер класів з виготовлення солодощів спільно з Майстернею шоколаду, діти переглядали мультфільми та відвідували Океанаріум, їздили до резиденції святого Миколая.

Поділитись: