Понад 2 000 консультацій та сотні звернень: управління соціального захисту надає усі можливі послуги

Попри запровадження карантину міське управління соціального захисту, а також його районні відділи продовжують працювати: працівники цих структурних підрозділів надають послуги дистанційно. Проте, запроваджений режим роботи відділів соціального захисту жодним чином не вплинув на виплату призначених соціальних допомог, житлових субсидій, пільг на оплату житлово-комунальних послуг: виплати здійснюються у встановлені законодавством терміни.

«Хочу заспокоїти львів’ян, яким конче необхідно звернутись до органів соціального захисту чи отримати документи: всі працюють! Але, звісно, є певні правила. Наприклад, видача раніше поданих документів відбувається в обмеженому режимі черговими працівниками за попереднім телефонним записом. Обслуговування здійснюється виключно за наявності у відвідувачів маски. Щодо прийому документів, то їх подати можна тільки поштою або через електронні сервіси. Щодо консультацій, то їх фахівці управління та відділів соцзахисту надають у телефонному режимі.

У разі звернення громадян телефоном з питання призначення державної допомоги, яка надається з дня звернення за нею, то воно реєструється у відповідному журналі з подальшим поданням необхідних документів упродовж місяця, тобто після закінчення карантину», – розповіла Галина Слічна, керівниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції Covid-19 у м. Львові.

Загалом у період карантину станом на 20 березня підрозділами соцзахисту:

-прийнято заяв про призначення державних соціальних допомог, житлових субсидій, пільг у звичайному режимі – 208;

– прийнято телефоном (з подальшим поданням необхідних документів після закінчення карантину) – 399;

– кількість прийнятих заяв, які надійшли поштою – 56;

– кількість прийнятих заяв, які надійшли у електронній формі – 17;

– кількість заяв з питань призначення житлових субсидій та монетизації пільг (з числа прийнятих вищезазначених заяв) – 202;

– надано консультацій телефоном – 2080.

«В умовах карантину надзвичайно важливо дотримуватись обмежувальних заходів, які діють в усій Україні та у Львові зокрема. Це – максимальне обмеження пересування та особистих контактів! Це надзвичайно важливо для Вашого здоров’я та здоров’я оточуючих! Тому нагадаю львів’янам, ЯКІ УЖЕ МАЮТЬ ЕЛЕКТРОННІ ЦИФРОВІ ПІДПИСИ, про кілька затребуваних соціальних послуг, які можна оформити не покидаючи домівку, а саме за допомогою онлайн-сервісів», – додав начальник міського управління соціального захисту Ігор Кобрин.

Зокрема, це стосується таких послуг: 

1.Через мережу Інтернет можна оформити СУБСИДІЮ. Це не складно: для цього потрібно зайти за посиланням https://subsidii.mlsp.gov.ua/ на сайт Міністерства соціальної політики і заповнити запропоновану форму.

2. Доступною онлайн є послуга «Муніципальна няня». Деталі – на сайті Мінсоцполітики і оформити її можна за покликом https://e-nanny.ioc.gov.ua/

3. Не виходячи з дому можна оформити допомогу при народженні дитини. Для цього потрібно перейти за посиланням https://e-services.msp.gov.ua/ на сайт Міністерства соціальної політики. Здійснивши лише кілька кроків можна заповнити електронну форму заяви і подати її на розгляд. Цю допомогу, до слова, можна оформити упродовж року.

Крім того, у пологових будинках Львова можна скористатись сервісом е-Малятко, який об’єднує 10 послуг, пов’язаних з народженням дитини.

За консультаціями можна звернутись за телефонами:

  • Управління соціального захисту: вул. Галицька, 21, тел.: 235-48-85, 235-49-82;
  • Галицький відділ соцзахисту: вул. Ф. Ліста, 5, тел.: 261-44-50; 261-58-68;
  • Залізничний відділ соцзахисту: вул. Виговського, 34, тел.: 295-82-28; 295-82-27; 295-82-26;
  • Личаківський відділ соцзахисту: вул. К. Левицького, 67, тел.: 254-62-87; 254-62-89;
  • Сихівський відділ соцзахисту: пр. Червоної Калини, 66, тел.: 254-64-80; 254-64-87; 254-64-88;
  • Франківський відділ соцзахисту: вул. Генерала Чупринки, 85, тел.: 237-33-36; 238-17-18; 237-10-68;
  • Шевченківський відділ соцзахисту: вул. Липинського, 11, тел.: 252-28-40; 231-80-44.
Поділитись: