Погладили і нагодували: літні львів’яни відвідали Дім єнота

Для львів’ян поважного віку, які відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування, організували цікавий захід: вони побували у Домі єнота.

 «Для наших панянок та панів – це було щось неймовірне. Ми бачили тільки щасливі та усміхнені обличчя та бажання поспілкуватись та погодувати єнотів. Непосидючі, енергійні та жваві єноти додали літнім львів’янам позитиву, а також зняли стрес та втому. Для нас дуже важливо, щоб наші підопічні мали гарний настрій та стабільний психоемоційний стан. І саме для цього ми й організували ці відвідини», – розповіли в установі.

Слід зазначити, що в установі багато часу приділяють саме організації дозвілля для літніх львів’ян. Особливо такого, яке створює гарний настрій. Зокрема, нещодавно для них організували заняття з каністерапії. Кінологи на зустріч з літніми людьми привели п’ять спеціально навчених собак. Тривала зустріч з собаками дві години. Спочатку кінологи розповіли, як потрібно правильно взаємодіяти з тваринами, а також продемонстрували вміння собак-каністерапевтів. Але більшість часу відвели для безпосереднього заняття літніх людей з тваринами.

А загалом упродовж лише трьох літніх місяців фахівці міського терцентру організували для літніх львів’ян понад 270 колективних заходів. Участь у них взяли понад 500 осіб поважного віку. У кожному заході бере участь 10-20 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник установи.

Довідка:

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Поділитись: