Подорож «Чудо-поїздом» – дарунок літнім городянам з нагоди Дня Незалежності України

Вже стало хорошою традицією, щотижня організовувати цікаві, пізнавальні заходи для самотніх людей літнього віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

Так, вчора, 22 серпня з нагоди 26 річниці Незалежності України, літні городяни побували на пізнавальній екскурсії «Чудо поїздом», який провіз їх історичною частиною Львова. Під час поїздки учасники змогли оглянути окраси міста, оцінити архітектурні ансамблі будівель різних епох, поспілкуватись з однолітками, й просто гарно провести час.

Наше сьогодення, яке є динамічним, наповнене інноваційними рішеннями, виражене в різних аспектах життя, потребує постійного емоційного заряду та участі в суспільних процесах, аби мати відчуття участі в громаді. Відповідно, літні люди, попри поважний вік та багатий життєвий досвід, хочуть і надалі черпати для себе нові враження та знання, а ми повинні сприяти в цьому.

Хочемо висловити подяку директору компанії «Чудо тур» – Наталії Підлісецькій, за можливость безкоштовно здійснити екскурсію вулицями древнього Львова на “Чудо поїзді” пенсіонерам та одиноким непрацездатним громадянам Львівського міського територіального центру.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: