Подарунки, торт, повітряні кульки: евакуйованого з Краматорська дідуся привітали з 90-літтям

Олександру Дзюбі, якого через війну евакуювали до Львова з Краматорська, виповнилось 90 років. З нагоди ювілею соціальні фахівці, які опікувались дідусем увесь час його перебування у нашому місті, влаштували для нього справжнє свято – з привітаннями, подарунками, частуванням.   

Пана Олександра централізовано евакуювали до Львова з медичного закладу Краматорська, де він перебував на лікуванні. Оскільки він потребував медичної допомоги, його доправили в одну із львівських лікарень. Саме там дідусем й почали опікуватись соціальні фахівці Львівського міського центру соціальних служб.

Згодом його тимчасово поселили в одному із модульних містечок, який облаштували у місті для внутрішньо переміщених українців. Але, зважаючи на поважний вік, проблеми зі здоров’ям та потребу у щоденному догляді та піклуванні, кілька днів тому дідуся переселили у «Лікарню «Госпіс».

«Дідусь перебуває у Львові зовсім сам. Його дружина та інші родичі залишились у Краматорську. Але попри це, він дуже позитивний, не втрачає оптимізму, посміхається і ще усіх довкола підбадьорює. Тому ми вирішили відвідати Олександра Степановича та зробити йому маленьку приємність на День народження», – розповіли в установі

Фахівці Львівського міського центру соціальних служб та Центру соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та внутрішньо переміщених осіб створили справжню святкову атмосферу для пана Олександра. Адже завітали до нього з подарунком – пледом, теплим костюмом, святковим тортом зі свічками, яскравими повітряними кульками. А ще дідусю заспівали «Многая літа» та побажали здійснення його мрії. Олександр Степанович зізнався, що хоче лише одного – швидкого повернення додому та зустрічі зі своєю дружиною.

Поділитись: