Вчора львівяни літнього віку, які отримують соціальні послуги у львівському міському терцентрі побували на екскурсії в Державному природознавчому музеї Національної академії наук України, що розташований за адресою: вул. Театральна, 18.

Наші підопічні мали змогу ознайомитись із музейними експонатами, які розказують нам про живе середовище фауни минулих століть, доісторичних тварин, які населяли нашу планету. Це надзвичайно пізнавально і цікаво, можна було почути з вуст учасників екскурсії, –культорганізатор львівського міського терцентру Віра Костецька

Державний природознавчий музей у Львові є ланкою науково-дослідної і організаційної структури Національної академії наук України та входить до складу Відділення загальної біології НАН України. Фонди музею сформовані на базі унікальних колекцій Природничих музеїв ім. Дідушицьких і Наукового товариства ім. Т.Г.Шевченка із зборів багатьох поколінь природодослідників середини ХІХ – початку ХХ ст. та значно доповнені за час його перебування в Національній академії наук України.

Поділитись: