До підопічних Львівського міського територіального центру завітав Святий Миколай

20 та 21 грудня 2016 у центрах денного дозвілля, що при храмі Покров Пресвятої Богородиці та при Галицькому відділенні соціальної допомоги вдома, у гості до людей поважного віку завітав Святий Миколай.

Літні львів`яни пригадали життя великого Чудотворця, співали та слухали пісень про Миколая. Згадували, як в дитинстві до них приходив святий, та які дарунки їм приносив. Усі очікували дива, адже усе життя св. Миколая було сповнене благодіяннями та чудесами. І це диво сталося! У центри дозвілля до підопічних Львівського міського територіального центру Миколай прийшов із подарунками ( солодощами та фруктами ). Церква прославляє Миколая Чудотворця, як швидкого помічника усім, хто опинився в біді та скорботах. Він швидко появлявся там де потрібна була допомога. І сьогодні він приходить до тих, кому необхідне його заступництво. Його чудес не злічити. Усе життя Чудотворця було сповнене любов`ю до ближнього. Навіть смерть не спинила його благородних справ, його чудеса звершаються і сьогодні.

Захід проведено та організовано відділенням соціально-побутової реабілітації спільно з Личиківським і Галицьким відділенням соціальної допомоги вдома Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: