Підопічні територіального центру взяли участь у зустрічі під гаслом «Ми душею молоді»

12 серпня в центрі дозвілля для літніх Львівського міського терцентру Шевченківського району відбулась зустріч, присвячена міжнародному дню молоді під назвою «Ми душею молоді».

На святковому заході можна було почути відомі інструментальні твори українських та зарубіжних композиторів у виконанні Надії Миринович, відвідувачки центру дозвілля. Анна-Августівна Проць підопічна Франківського відділення соціальної допомоги вдома зачитала свою поезію. Також прозвучали поетичні рядки та пісня «Наш Львове» у виконанні підопічної Шевченківського відділення соціальної допомоги вдома Галини Іванівни Мурадової.

«Ми раді бачити всіх і кожного зокрема у наших центрах дозвілля. Ласкаво запрошуємо до нас, бо ми працюємо для Вас!»,– звернувся до присутніх працівники Львівського міського терцентру

Вся зустріч пройшла у святковій та затишній атмосфері. Бабусі та дідусі відчули себе молодими душею та потрібними. З побажаннями добра. злагоди та любові та теплими спогадами розходилися по домівках, очікуючи наступної зустрічі.

Охочі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського територіального центру можуть звертатися у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233-10-49, а також за тел.: 238-32-74

 

Поділитись: