Підопічні терцентру побували на пізнавальній екскурсії

У четвер 23 січня підопічні Львівського міського терцентру побували на екскурсії в Інституті досліджень бібліотечних мистецьких ресурсів І відвідали виставку “Львівська вагнеріана”. Перед початком заходу присутні вшанували пам’ять невинно убієнних учасників «євро майдану» хвилиною мовчання.

В часі проведення екскурсії літні люди дізналися про творчий та життєвий шлях Ріхарда Вагнера. В його творах “Музика промовляє не до серця, а до розуму”. На виставці представлені видатні українські вагнеристи: С. Крушельницька, М. Медзінський, І. Маланюк. Іра Маланюк – наша сучасниця, про її життєву гастрольну діяльність написана книжка “Історія однієї кар’єри”, яка доповнена записами 50-60 років.

У ході відвідування Інституту дослідження бібліотечних мистецьких ресурсів присутні ознайомились та побували у сховищі унікальних рукописних і друкованих пам’яток української та світової книжкової культури творів мистецтва,– культорганізатор Львівського міського терцентру Віра Костецька

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, створено з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.

Бажаючі брати участь у заходах дозвілля львівського міського терцентру можуть звертатись у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233 10 49

 

Поділитись: