Підопічні львівського терцентру вивчають історію Львівської Ратуші

Одиноким громадянам літнього віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському терцентрі проводять різнобічні заходи дозвілля. Так, вчора для літніх львів’ян провели цікавий екскурс коридорами Львівської Ратуші.

В ході екскурсії учасники ознайомились із сесійною залою будівлі Ратуші, дізнались про цікаві історичні факти з життя магістрату, які мали місце в різні історичні епохи. Пізнавальну екскурсію провів знаний львовознавець Ілько Лемко.

Львівська Ратуша – це символ розвитку нашого міста, в різні історичні часи. В різні епохи довкола неї формувались владні інституції. Наші підопічні із задоволенням черпали для себе ті легенди, знання, які викладені екскурсоводом, й з подивом для себе відкривали по новому образ цього символу давнього Львова,– культорганізатор Львівського міського терцентру Віра Костецька

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, обслуговує понад 2 тис. одиноких львів’ян похилого віку, які отримують різні види соціально-побутових послуг. Центр створено відповідно до ухвали Львівської міської ради від 18.06.2009 року № 2695 з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.

Бажаючі брати участь у заходах дозвілля львівського міського терцентру можуть звертатись у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233 10 49

Довідка: Ратуша протягом всього часу свого існування була місцем перебування центральної міської влади Львова. Сьогодні є резиденцією Львівської міської ради. Пам’ятка архітектури національного значення, що належить до Світової спадщини ЮНЕСКО. Сучасна вежа львівської ратуші має висоту 65 метрів і є найвищою в Україні.

 

Поділитись: