Вчора, 8 серпня о 12:00 для клієнтів територіального центру провели пізнавальну екскурсію по музею етнографії та художнього промислу інституту народознавства НАН України що у Львові на просп. Свободи, 15.

Відвідавши музей літні люди ознайомились з експозицію, на якій було представлено багато пам`яток традиційно-побутової культури народного мистетства України та закордону, також для них провели цікаву та пізнавальну екскурсію залами музею., – розповіла культорганізатор Львівського міського терцентру Віра Костецька

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, обслуговує понад 2 тис. одиноких львів’ян похилого віку, які отримують різні види соціально-побутових послуг.

Довідка:

Музей етнографії та художнього промислу є структурним підрозділом Інституту народознавства НАН України. Його фондові збірки налічують близько 100 тисяч одиниць збереження. Музей етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України (МЕХП) є багатою скарбницею пам’яток традиційно-побутової культури та народного мистецтва українців, а також зразків декоративно-ужиткового мистецтва багатьох народів світу. Історія Музею сягає останньої чверті ХІХ ст., періоду заснування у Львові двох великих музейних осередків – Міського промислового музею (1874 р.) та Музею Наукового товариства ім. Т.Шевченка (1895 р.). Обидва музеї відіграли значну роль у збиранні, збереженні та популяризації творів народного і професійного декоративно-ужиткового мистецтва, розвитку етнографічної та мистецтвознавчої наук.

Поділитись: