На цьому тижні в четвер, 15 серпня дідусі та бабусі, які отримують соціальні послуги у львівському міському терцентрі навідаються з екскурсією в Державний природознавчий музей Національної академії наук України, що розташований за адресою: вул. Театральна, 18.

Наші підопічні попри свій пройдений поважний життєвий шлях, не зупиняються на здобутих знаннях, й бажають постійно пізнавати щось нове, незвідане в молоді роки. Нам приємно бачити у них таку активність, адже бажання вчитись й відкривати для себе нові горизонти і є життя, яке є найдорожчою цінністю кожної людини,– завідувач відділення соціально-побутової реабілітації львівського міського терцентру Світлана Черній

Державний природознавчий музей у Львові є ланкою науково-дослідної і організаційної структури Національної академії наук України та входить до складу Відділення загальної біології НАН України. Фонди музею сформовані на базі унікальних колекцій Природничих музеїв ім. Дідушицьких і Наукового товариства ім. Т.Г.Шевченка із зборів багатьох поколінь природодослідників середини ХІХ – початку ХХ ст. та значно доповнені за час його перебування в Національній академії наук України.

Поділитись: