На цьому тижні, у вівторок 06 серпня львів’яни похилого віку переглянули фільм «Благочинність Мати Терези» та вивчали притчу про блудного сина. Ця зустріч пройшла у центрі денного перебування при Храмі Святого Климента Папи, що за адресою: вул. Т. Ген. Чупринки, 70.

О цій же порі, в центрі денного дозвілля для літніх людей, що по вул. Кирилівська, 3 а, для підопічних Галицького відділення терцентру провели зустріч на тему: «Любов, як почуття», на які торкнулись тематики емоційності людини в стані любові. А в Личаківському відділенні терцету дідусі та бабусі поспілкувались із психологом на тему: «Методи впливу: маніпуляція, навіювання, переконання та аргументація».

Ознайомлення з методикою маніпулювання людською свідомістю є надзвичайно важливим в нашому повсякденному житті, особливо для людей літнього віку, які є самотніми, адже трапляється чимало випадків коли шахраї користуються довірливістю та подекуди навіть наївністю людей старшого віку, спонукавши їх стати жертвами різних маніпуляцій, яка приносить їм лише шкоду. Тому подібні зустрічі дозволяють відпрацьовувати стійкість до маніпулятивних прийомів,– психолог Львівського міського терцентру Ольга Пінчук

Нагадаємо, що львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, створено з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.

Поділитись: