Підопічні Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Залізничного району зібралися щоб відсвяткувати народження Христа.

Перед Надвечір’ям Різдва підопічні Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Залізничного району зібралися у центрі денного дозвілля при храмі Всіх Святих Українського народу, щоб у дружньому колі з колядками та кутею відсвяткувати народження Христа.

Як і годиться за християнським звичаєм благословив Вечерю спільною молитвою о. Микола. Брат Назар розділив всім присутнім просфору, яку попередньо освятив в церкві священик, вмочену в мед з побажанням кожному того, чого він найбільше потребує.

Святвечір організовано членами релігійної спільноти Марійська Дружина,що працює при храмі. Завдяки їм вечеря була смачною і багатою.

Молодь, яка є членами спільноти, колядувала, віншувала та показала яскраве різдвяне дійство – вертеп.

Також до організації долучилися Залізничне відділення соціальної допомоги вдома та відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: