У нашому місті дідусям та бабусям пропонують цікаве проведення дозвілля. Так, працівники львівського міського терцентру у вівторок 3 вересня в центрі денного дозвілля при храмі Климента Папи покажуть перший фільм з циклу «Схід Захід» Між двома річками.

В цьому фільмі учасники перегляду зможуть глибше дізнатись про розвиток цивілізації в Межиріччі – регіоні, який має давню і сповнену подіями історію — перші держави тут виникли понад 5 тисяч років тому. Месопотамію часто називають колискою цивілізацій, адже саме тут виникла перша в історії людства писемність – клинопис, розвинулись рільництво та іригація, були здійснені численні винаходи, розвинута астрономія. Тому, оскільки нам важливо аби наші заходи були різноманітні та цікаві, ми пропонуємо нашим підопічним зануритись в підвалини світової історії й можливо почерпнути відповіді про сучасний стан речей в світі, сучасні тенденції, спричинені давніми подіями давніх народів, – соціальний робітник львівського міського терцентру Наталя Колодій

Окрім того, цієї п’ятниці в центрі денного дозвілля при храмі Климента Папи (вул. Ген. Чупринки, 70) відбудеться показ фільму про видатну історичну та національну постать – гетьмана Івана Мазепу.

Сьогодні у львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, на обслуговуванні перебуває більше 2 тис. одиноких львів’ян похилого віку. У своїй діяльності центр перебуває під координуванням управління соціального захисту Львівської міськради.

Бажаючі брати участь у заходах дозвілля львівського міського терцентру можуть звертатись у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233 10 49

Поділитись: