Підопічні Львівського міського терцентру від Миколая передали подарунки дітям з сиротинця

День Святого Миколая – свято з особливою аурою добра. За легендою, Миколай був покровителем не тільки дітей, а й мандрівників. Він виділявся серед інших особливою любов’ю і чуйністю, співчуттям до оточуючих, завжди допомагав бідним, роздавав убогим монети, залишаючи у своїх руках тільки необхідне.

З нагоди цього свята відвідувачі центрів дозвілля при храмі Всіх Святих Українського Народу та при храмі Покрови Пресвятої Богородиці приготували власноруч виготовлені подарунки дітям-сиротам з Львівського дитячого будинку №1. Так, минулого тижня напередодні свята Миколая 18 грудня підопічні територіального центру відвідали святковий концерт до Дня Святого Миколая у виконанні дітей цього будинку.

«Бабусі – підопічні Галицького та Личаківського відділень Львівського міського територіального центру передали власноруч в’язані шапочки для усіх діток цього сиротинця. Кожна дитина отримала свій подарунок. Це добре і очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям»,– директор Львівського міського терцету Віталій Брославський

Охочі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського територіального центру можуть звертатися у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233-10-49, а також за тел.: 238-32-74.

 

Поділитись: