Під час карантину учасникам бойових дій та членам їх сімей надаватимуть психологічну допомогу ONLINE

У Львові учасники бойових дій та члени їх сімей можуть скористатись можливістю отримати психологічну допомогу ONLINE. Відповідний сервіс впровадили у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій . І діятиме ця послуга упродовж усього періоду карантину.

«Щохвилинний потік інформації пов’язаної з пандемією COVID-19 в Україні та світі може продукувати в житті людини різні відчуття: невизначеність, безвихідь, тривогу за своє здоров’я та здоров’я близьких… Саме в такі моменти відчуваєш, що потребуєш підтримки! Саме тому ми впровадили на час дії карантину послугу з надання психологічної допомоги ONLINE учасникам бойових дій та членам їх сімей», – розповіли у Центрі.

Для того, щоб записатися на online-консультацію необхідно лише заповнити реєстраційну форму за посиланням:  https://docs.google.com/…/1AxR8BcocoizqEO6SLPP1Of8CQAk…/edit ;

Уже після цього фахівець Центру зв’яжеться з людиною, що потребує психологічної консультації, щоб підтвердити час. Консультації відбуватимуться в понеділок, середу або п’ятницю з 10:00 до 12:00. Психолог у призначений час спілкуватиметься за допомогою програми Skype.

Нагадаємо також, що психологічну допомогу надають й фахівці, які працюють у Львівському міському територіальному центрі та Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Зокрема, психолог Львівського міського територіального центру, власне, працює з літніми львів’янами, які перебувають на обліку установи. Психолог працює дистанційно, надає консультації виключно телефоном. Робить фахівець це з понеділка до п’ятниці з 9.00 до 18.00 год.

Психологічну підтримку у Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надають 2 фахівці. Скористатись їх послугами можуть усі, хто цього потребує. Щоб отримати консультацію, потрібно лише зателефонувати на «гарячу лінію», яка діє при установі (тел.: 0−800−301−205).

Поділитись: