В період Великого посту львів’янам літнього віку проводять духовні зустрічі

Період Великого посту – це час, коли люди повинні найбільш акцентовано приділяти увагу духовності та підготовці до Великодня. Так, з цією метою, для літніх людей Львівського міського територіального центру проводять духовні зустрічі під гаслом «Піст у моєму житті». Одна з таких зустрічей відбулась 14 березня в Кафедральному соборі Покрову Пресвятої Богородиці. Під час спілкування з протоієреєм Михайлом Сиваком присутні дізналися, що в духовному житті християнина Великий піст має важливе значення, бо встановлений він на честь самого Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа. Це період загального духовного очищення й освячення. Умовами такого очищення є не тільки обмеження в їжі, але і духовне самообмеження, подолання гріха, зміна способу життя, думок, почуттів і поведінки.

Для того щоб цього досягти, необхідно робити над собою великі зусилля, долаючи свої власні бажання і власний характер, спрямовуючи себе до виконання Волі Божої.

Літні люди були присутніми на урочистій передачі ікон, які освятив Настоятель собору: митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, українським шпиталям, у яких лікуються та лікувалися учасники Революції Гідності та війни на Сході.

В акції взяли участь духовенство Київського патріархату, які організовують міжнародні іконописні пленери, католицьке духовенство та польські майстри-іконописці.

Ікони написані відомими польськими майстрами. Виконані вони під час І Міжнародного іконописного пленеру «Елеос», який відбувся у Михайлівському монастирі 23 листопада-1 грудня 2014 року, у першу річницю «Революції Гідності».

Акція проводиться як знак підтримки українського народу у боротьбі за незалежність.

Організувала відвідування храму культорганізатор Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

 

Поділитись: