У парку Івана Франка відбулось групове заняття з йоги для літніх людей

У Львівському міському територіальному центрі для людей поважного віку вже не вперше організували та провели заняття з йоги. Тренування з групою літніх людей відбулось в парку імені Івана Франка. Уже традиційно провела його професійна тренерка Юлія Матиящук.

«Занятття з йоги є дуже корисними для наших підопічних. Адже йога спрямована на розвиток гнучкості, зміцнення м’язового корсету, витягування хребта і формування гарної постави, збільшення рухливості суглобів, покращення роботи внутрішніх органів і всіх систем організму, профілактика варикозу, гіпертонії та інших захворювань. Особливо потрібними тренування з йоги людям, які ведуть малорухливий спосіб життя, втомлюються від буденності, шуму, галасу. Йога вважається практикою, доступною всім, яку завжди можна адаптувати під конкретний організм», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: