«Пакунок малюка» з оновленим складом

Кожна сім’я, у якій народилася дитина, може отримати від держави «Пакунок малюка» – бебі-бокс для новонароджених. Він містить усе необхідне для догляду за малюком у перші місяці його життя – це понад 90 якісних речей: підгузки, ковдри, одяг, рушник, іграшки та інше.

У 2024 році Міністерство соціальної політики України оновило вміст цього боксу. Минулого року проводились публічні консультації з молодими родинами, у яких з’явилися діти. Батьки поділилися своїм досвідом, що б вони змінили чи додали б до бебі-боксу, враховуючи свій досвід появи новонародженого у родині.

До оновленого «Пакунка малюка» додали товари, які мають попит: багаторазові вологостійкі пелюшки, теплі речі, збільшений розмір пледа-ковдри. Натомість, зменшили кількість одягу найменшого розміру, з якого дітки швидко виростають.

Крім того, в оновленому бебі-боксі буде книжка «Від народження до року», яку розробили і надрукували партнери міністерства – ЮНІСЕФ. Це практичний порадник для всіх батьків новонароджених, який взяв найкраще зі світового досвіду і об’єднав зі знаннями українських експертів та експерток.

Отримати «Пакунок малюка» можна в пологовому будинку після народження дитини. Якщо в цей момент там відсутній бебі-бокс, то протягом 30 календарних днів із дня народження дитини можна подати заяву на його отримання: до районних відділів соціального захисту або до Центру надання адміністративних послуг за місцем проживання чи перебування.

Поділитись: