Управління соціального захисту Львівської міської ради підтримує соціальні ініціативи громади. Так, громадською організацією «Молодіжний спортивно-оздоровчий клуб «Дивосил-здоров’я» для інвалідів хворих на церебральний параліч, в тому числі дітей», впродовж липня-серпня проводили навчально-практичні семінари 20 занять «Іпотерапія заради одужання», в яких взяли участь 10 осіб з особливими потребами.

В заключний день семінару, намипроведено змагання на краще виконання фізичних вправ верхи на коні, в ході якогоучасники моглипродемонструвати свої навики, здобуті під час занять з іпотерапії. Після змагань учасників нагородили грамотами та подарунками, –керівник Молодіжного спортивно-оздоровчого клубу для молоді з ДЦП «Дивосил-здоров’я» Марія Шмигун

Навчально-практичний семінар“Іпотерапія заради одужання”проводився в рамках фінансової підтримки громадських організацій інвалідів і ветеранів на реалізацію статутних завдань у 2013 році. Розмір фінансування заходу управлінням соціального захисту – 14 тис.грн.

Загальний розмір фінансової підтримки, передбаченої ГО “Молодіжний спортивно-оздоровчий клуб «Дивосил-здоров’я» в рамках надання фінансової підтримки на реалізацію статутних завдань у 2013 році, становить понад 35 тис. грн.

Ми завжди прагнемо максимально підтримати потребуючих людей. Цього разу спільно з громадською організацією «Дивосил-здоров’я» для осіб з особливими потребами хворих на церебральний параліч провели курс реабілітації іпотерапією, яка віддавна відома позитивним впливом на психоемоційний стан учасника такого виду реабілітації,– начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович

Довідка:

Іпотерапія– метод лікування , заснований на взаємодії людини зі спеціально навченим конем, адаптованим до можливостей хворого в опануванні верхової їзди. Позитивний вплив іпотерапії на здоров’я людини виявляється завдяки тому, що їзда верхи вимагає постійного тренування базових рефлексів , що передбачають відповідну участь м’язів тіла, а це відіграє велику роль у лікуванні пацієнтів, які страждають на порушення функцій опорно-рухової системи і системи керування.

Поділитись: