Організаторів інклюзивних заходів та проектів запрошують до участі у конкурсі «Кращі інклюзивні практики України – 2021»

Громадська організація «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини»» оголошує конкурс «Кращі інклюзивні практики України – 2021».

«Мета конкурсу – популяризувати досягнення у сфері соціальної інклюзії, досвіду подолання соціального відчуження, а також ініціювати соціальні майданчики для обміну досвідом, можливостей для просування нових ідей, сучасних тенденцій в області розвитку інклюзивних практик України. Результати конкурсу будуть оголошені під час фестивалю кращих інклюзивних практик «Україна без кордонів», який відбудеться в травні поточного року у м. Скадовську Херсонської області. На фестиваль будуть запрошені переможці та найяскравіші учасники конкурсу для презентації своїх практик і вручення нагород», – зазначили організатори.

До участі у конкурсі запрошуються заклади освіти, громадські організації, батьківські спільноти, творчі та спортивні колективи, які проводять інклюзивні заходи, створюють інклюзивні команди та реалізують інклюзивні проекти.

Положення про конкурс та заявка доступні за посиланням http://bit.ly/2ZaP2wR

Заявку слід надіслати до 28 березня 2021 року на електронну адресу: 

Проект реалізується в рамках програми «Активні громадяни» за підтримки Британської Ради в Україні.

Теги:
Поділитись: