Обласній організації УТОГ – 80 років: у Львові відзначили активних її представників

Сьогодні, в приміщення Львівського обласного центру культури і дозвілля УТОГ, що на вул. Некрасова, 45, відбулись урочистості з нагоди 80-ї річниці від дня створення Львівської обласної організації УТОГ. Участь у заході взяв начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин, який вручив відзнаки активним членам організації.

Зокрема, за активну громадську діяльність, вагомий внесок у захист інтересів глухих, створення необхідних умов їх інтеграції у суспільстві та з нагоди 80-річчя  з нагоди дня заснування Львівської обласної організації Українського товариства глухих відзначили:

-Подяками міського голови:

Стефанію Пашкевич – активістку, ветерана Львівської обласної організації Українського товариства глухих;

Ольгу Думинець – костюмера Львівського центру культури та дозвілля Львівської обласної організації Українського товариства глухих;

Володимира Балдигу – голову Львівської обласної організації Українського товариства глухих.

-Ювілейними монетами імені Короля Данила Галицького:

Олену Венгерак– активістку, акторку, учасницю колективу художньої самодіяльності Львівського центру культури і дозвілля Львівської обласної організації Українського товариства глухих;

Ірину Бондар – активістку, ветерана Львівської обласної організації Українського товариства глухих;

Ярину Менько – активістку, художницю Львівської обласної організації Українського товариства глухих;

Марію Тріску – активістку, ветерана Львівської обласної організації Українського товариства глухих;

Стефанію Семочко – активістку, ветерана Львівської обласної організації Українського товариства глухих

Галину Гладченко – активістку, ветерана Львівської обласної організації Українського товариства глухих.

«У Львові усіляко допомагають людям, які втратили слух і опинились у важкій життєвій ситуації. Цьогоріч, наприклад, ми закупили і передали організації 750 продуктових наборів. Окрім цього, у 2019 році управління соціального захисту підтримало реалізацію 2-х заходів Громадської організації батьків і дітей з вадами слуху «Дзвін» на загальну суму 150 тисяч грн., а також виплатило одноразову матеріальну допомогу з нагоди Міжнародного дня глухих 787 особам з вадами слуху на загальну суму 425 тисяч грн», – розповів Ігор Кобрин.

За словами посадовця, у наступному році місто також активно допомагатиме УТОГу. Зокрема, в управлінні уже підтримали заявки ЛОО УТОГ на проведення 2-х заходів на загальну суму 20 тис грн. Також винесено позитивне рішення щодо фінансуванн заходів ГО батьків і дітей з вадами слуху «Дзвін» на суму у 150 тис грн.

Довідка:

Основною метою діяльності УТОГ є організаційне об’єднання громадян з порушенням слуху та мови і надання їм допомоги у професійній, трудовій і соціальній реабілітації, захист їх законних прав та інтересів, утверджені статусу рівноправних громадян, всебічно інтегрованих у суспільство, підвищення ними загальноосвітнього, професійного і культурного рівня, отриманні максимуму інформації, яка сприяє розширенню їхнього кругозору і духовного світу.

Поділитись: