Новий досвід для розширення соціальних послуг у Львівській міській територіальній громаді

Цього тижня спеціалісти Управління соціального захисту та Центру соціальних послуг «Джерело» мають робочу поїздку з обміну досвідом до Варшави.

В понеділок мали змогу відвідати фонд «Даємо дітям силу». Прослухали презентацію про діяльність консультаційного пункту для батьків «Маяк», довідались про нові доопрацювання до законів щодо охорони дітей від юриста фонду, а ще взяли участь у пізнавальному воркшопі на тему «Стандарти охорони дітей». Пізніше відвідали центр для літніх сеньйорів «Новоліп’є» – так мило тут називають людей поважного віку.

Вже наступного дня завітали у порадню «МОНАР», яка працює з алко- та наркозалежними особами. До слова, вони були одними з перших у Польщі, хто почав говорити про залежності.

А далі з навчальним візитом у Національний центр протидії залежностям. Тут команда ознайомилася з діяльністю Центру, говорили про лікування, протидію домашньому насильству, профілактику залежностей та профілактику ФАСП (фетального алкогольного спектру порушень).

Сьогодні наші спеціалісти знайомляться з Офісом соціального захисту та проектів і соціальною політикою адресованою мешканцям Варшави.

Ця поїздка дає безліч нових знань, ідей та натхнення для подальшої роботи.

Поділитись: