Сьогодні, 2 жовтня, у департаменті гуманітарної політики Львівської міської ради відбулося розширене засідання Львівської міської спостережної ради Українського фонду соціальних інвестицій у межах впровадження мікропроекту щодо створення умов для проживання внутрішньо переміщених осіб, осіб з числа дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Центр соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і внутрішньо переміщених осіб облаштовують Львівська міська рада спільно з Українським фондом соціальних інвестицій на вул. Угорській, 2а (праве крило). У Центрі, окрім тимчасового проживання, надаватимуть юридичну та психологічну допомогу, фахівці допомагатимуть шукати роботу. Зараз триває активний завершальний етап робіт.

Відтак, сьогодні під час засідання обговорили ключові моменти завершення реалізації проекту, який втілювали за кошти УФСІ та ЛМР, а також стан справ щодо завершення підготовчих робіт до поселення мешканців, терміни відкриття об’єкту.

Участь в засіданні взяли представники Львівської міської ради, Українського фонду соціальних інвестицій та громадськості.

Довідка

Центр розрахований на 90 ліжко-місць: 10 місць передбачено для дітей з числа сиріт, і близько 80 — для осіб з числа внутрішньо переміщених осіб. Також тут буде кімната для прання, харчоблок (для самообслуговування), санвузол, душова кімната, пристосована для людей з інвалідністю, каплиця, кімнати для тренінгів, семінарів, майстер-класів тощо. Загальна вартість проекту становить 24,3 млн. грн.

Поділитись: