Найстаршій мешканці Львова виповнилось 106 років

Сьогодні найстарша мешканка Львова Олена Рибалко святкує свої уродини: їй виповнилось 106 років. З нагоди цієї дати працівники управління соціального захисту Львівської міської ради привітали ювілярку та вручили їй одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5 тисяч гривень.

Олена Кирилівна народилась на Вінниччині і мешкала там до 1944 року. На Вінниччині закінчила медичний інститут. Згодом переїхала на Львівщину. Була зв’язковою УПА. Лікувала поранених. Загалом пані Олена багато працювала і на пенсію вийшла аж у 89 років.

Представники управління соціального захисту ЛМР відвідали Олену Кирилівну, від імені громади Львова привітали її та вручили від міста матеріальну допомогу у 5000 гривень.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн. Традиція привітання довгожителів у Львові існує вже 15 років.

Загалом у 2023 р на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 315 тис грн.

Теги:
Поділитись: