Найстаршій мешканці Львова виповнилось 107 років

Найстарша мешканка Львова Олена Рибалко святкує свої уродини: вчора, 2 червня, їй виповнилось 107 років. З нагоди цієї дати працівники управління соціального захисту Львівської міської ради привітали ювілярку та вручили їй одноразову матеріальну допомогу в розмірі 10 тисяч гривень.

Олена Кирилівна народилась на Вінниччині і мешкала там до 1944 року. На Вінниччині закінчила медичний інститут, а згодом переїхала на Львівщину. Була зв’язковою УПА. Лікувала поранених. Загалом пані Олена багато працювала і на пенсію вийшла аж у 89 років.

Представники управління соціального захисту ЛМР відвідали Олену Кирилівну, від імені громади Львова привітали її та вручили від міста матеріальну допомогу у 10 000 гривень.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 10 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 10 тис грн. Традиція привітання довгожителів у Львові існує вже понад 15 років.

Загалом у 2024 році на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 680 тисяч гривень.

Поділитись: