Найстаршій іменинниці березня – 104 роки

Найстарша уродинниця місяця Олександра Самойленко відзначила свій День народження: 10 березня їй виповнилось 104 роки.

Пані Олександра виховала двох дітей, трьох онуків та четверо правнуків. А загалом її дуже люблять і поважають багато львів’ян. Адже вона понад 30 років працювала вчителькою у львівських школах. А ще у свої 104 роки пані Олександра в’яже гачком чудові вироби.

Представники управління соціального захисту ЛМР відвідали уродинницю, від імені громади Львова привітали її та вручили від міста матеріальну допомогу у 10 000 гривень.

Загалом у березні ще шестеро мешканців нашої громади відзначатимуть свої сто і більше років.    

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 10 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 10 тис грн.

Загалом у 2024 р. на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 680 тис грн.

Нагадаємо, що одноразова матеріальна допомога у 10 тисяч гривень виплачується відповідно до розпорядження міського голови від 09.01.2024 р № 5 «Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, яким у 2024 році виповниться 100 і більше років – мешканцям Львівської міської територіальної громади».

Поділитись: