Настільні ігри, спортивні естафети, творчі майстерні: особлива молодь поїхала на відпочинок у комплекс «Ровесник»

Молоді люди з інтелектуальними порушеннями та їх батьки, які будуть супроводжувати своїх дітей, упродовж п’яти днів відпочиватимуть в оздоровчо-лікувальному комплексі «Ровесник», що у с. Комарів, Сокальського району.    

Табір «Особлива молодь вміє творити дружбу» організували соціальні працівники проекту Благодійного фонду «Карітас-Львів УГКЦ» за підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради.

«Особи з інтелектуальними порушеннями мають дуже обмежені фінансові можливості, оскільки їх єдиним джерелом доходу є соціальні виплати від держави. Батьки таких осіб часто є пенсіонерами, тому сім’я не має фінансової можливості для відвідування рекреаційних  зон. Окрім того, люди з інтелектуальними порушеннями часто мають особливості поведінки, які заважають оточуючим, через це, для наших підопічних складно знайти місце для відпочинку, де вони не відчували б себе відкинутими.

Табір у спільноті, де люди є терпимими одне до одного, оскільки переживають схожі проблеми, – є дуже важливим, щоб молодь мала відпочинок і відчуття повноцінного життя», – розповіли організатори таборування.

На учасників таборування очікує також і цікаве дозвілля: відбудуться змагання із настільних ігор, спортивні естафети, творчі майстерні та розважальні вечори. На таборування поїхало 22-є молодих люди з особливими потребами та 16 батьків, які супроводжують своїх дітей.

«Ми давно співпрацюємо із БФ «Карітас-Львів УГКЦ». Їх проекти та заходи завжди цікаві та актуальні: тому ми їх завжди фінансово підтримуємо. Зокрема, на захід «Особлива молодь вміє творити дружбу» ми скерували 55 тисяч гривень. А загалом цього року на спів фінансування усіх ініціатив Карітасу ми передбачили майже 190 тисяч гривень»,  – додав начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Поділитись: