З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку Львівський міський територіальний центр організував цікаве дозвілля для літніх львів’ян

Вчора, городяни поважного віку побували в Школі верхової їзди Марії Бродської. В часі спілкування присутні дізнались, що верхова їзда на конях – специфічний вид активного відпочинку, яким можуть займатись люди будь-якого віку.

В ході першого знайомства дідусі та бабусі насолоджувались красою величних тварин. легко порозумілись з кіньми.

Професійні тренери відмінної Школи верхової їзди Марії Бродської організували фотосесію та невеличку прогулянку з кіньми. Відвідувачі отримали новий досвід та відчули на собі цілющі терапевтичні здібності коней, адже іпотерапія ― це світова практика, котра допомогла тисячам людей по всьому світу, без сумніву це найкращі ліки від депресії.

Позитивні моменти, які приносять людям кінні прогулянки разом з розумними і благородними тваринами, можна описувати нескінченно. Але набагато краще один раз спробувати.

Коні – це дивовижні мудрі створіння, вони ніби створені для того, аби люди ставали щасливішими.

Нам приємно, що у період осені, коли і в душі, і навколо природа виграє різнобарв’ям кольорів, ми маємо можливість дарувати літнім людям хороший настрій та відчуття молодості.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: