У другу неділю травня в Україні відзначають День матері. З нагоди цього свята матері дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, а також неповнолітні матері – мешканки Львова, які перебувають на обліку у відділах управління соціального захисту Львівської міської ради отримають одноразову матеріальну допомогу. Про це розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Зі слів Ігоря Кобрина, цьогоріч таку одноразову виплату отримають 134 матері у розмірі 700 грн. кожна. На ці потреби у міському бюджеті Львова передбачено 93,8 тис. гривень.

«Крім того, матеріальну допомогу виплатять матерям і батькам бійців АТО, які загинули захищаючи кордони нашої Батьківщини. Батькам Героїв нададуть виплату у розмірі 5 тисяч гривень. Цю допомогу, зазначу, отримають і батьки, і матері загиблих Героїв. Крім того, таку ж суму надамо й матерям і батькам, які не є мешканцями міста Львова, але їх діти були зареєстровані у Львові. Станом на сьогодні підготовлено розпорядження на виплату для 71-ї матері та батька загиблих Героїв АТО. Проте ще не усі батьки надали документи: тому ці виплати здійснюватимуться й надалі», – розповів Ігор Кобрин.

З нагоди відзначення цього свята структурні підрозділи та підпорядковані комунальні установи проведуть і ряд урочистостей та заходів.

«Зокрема, керівництво хорової капели «Дударик» надало 170 безкоштовних квитків на концерт колективу до Дня матері, для матерів із соціально вразливих сімей, в тому числі багатодітних матерів, осіб літнього віку, матерів учасників АТО. Концерт відбудеться 13 травня, о 16:00 і 18:30 год», – додав Ігор Кобрин.

Окрім цього, Львівським міським територіальним центром заплановано поетичний вечір «Три матері у кожного із нас». Він відбудеться 14 травня у центрі денного дозвілля при храмі Всіх Святих Українського народу. Цього ж дня пройде захід у центрі денного дозвілля при храмі Св. Климента Папи «Найкраща в світі». А 16 травня відбудеться урочистість «Ймення матері як сонце світить вічно» у центрі денного дозвілля при відділенні соціальної адаптації по вул. Кирилівська, 3А. Ще один поетичний вечір для підопічних терцентру відбудеться 22 травня у приміщенні актового залу Шевченківської районної адміністрації.

Запланували заходи й у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій, де 11 травня відбудуться зустрічі із матерями та батьками загиблих учасників АТО.

Поділитись: