Минулого четверга літні городяни відвідали концерт приурочений Дню Гідності та Свободи

Минулого четверга, 24 листопада, в Храмі Всіх Святих Українського народу, відбувся захід до Дня Гідності та Свободи організований для підопічних Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Сихівського, Шевченківського та Залізничного районів.

Свято Гідності та Свободи було започатковане указом президента України Петра Порошенка 13 листопада 2014 року.

21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи – у день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Ми засвідчили нашу пам’ять про тих героїв, які постраждали й загинули за нашу волю та спокій. Віддаємо свою шану всім героям Небесної Сотні, які поклали своє життя, і разом із тисячами українців з різних областей та районів, пліч-о-пліч, до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість.

Захід почався зі спільної молитви за душі померлих, хвилини мовчання та запалювання свічок під відеоспогади про перших загиблих під час цих сумних подій.

Далі, сучасні поезії про молодих героїв виконала Любов Шумська – постійна активна відвідувачка центру дозвілля у Залізничному районі. На захід була запрошена Голова міської організації ліги Українських жінок – п. Лідія Купчик. У своєму виступі пані Лідія згадала імена героїв Майдану та революції Гідності – жінок – львів’янок, які були в АТО.

У виконанні відвідувачів центру дозвілля прозвучали стрілецькі та повстанські пісні, а сопрано Ольги Стефанко ( запрошеної учасниці хору «Лемковина») – дуже зворушило всіх присутніх.

Закінчився захід спільним виконанням маршових пісень «Націоналісти» – часів УПА, та «100 бійців» теперішніх буремних подій. Духовний гімн – «Боже Великий Єдиний» – наповнив усіх присутніх почуттям єдності.

Захід проведено відділенням соціально-побутової реабілітації та відділеннями соціальної допомоги вдома Залізничного, Сихівського та Шевченківського районів.

 

Поділитись: