Модульне містечко на Сихові отримало генератор та 1400 спальних комплектів

Товариство Червоного Хреста України, завдяки гранту Фундації Кока-Кола, передало модульному містечку на Сихові генератор, потужністю 55 кВт, та 1400 комплектів спальних комплектів (ковдра, подушка, постільна білизна та рушник). Саме в цьому містечку зараз проживає близько тисячі вимушено переміщених українців.

«До нас звернулося модульне містечко із таким запитом, тому ми, спільно із Фундацією Кока-Кола, передаємо потужний генератор і комплекти постільної білизни. Ми продовжуємо працювати над тим, щоб допомогти якомога більшій кількості людей», – зауважив Іван Семерак, голова Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

«Ми продовжуємо допомагати людям і громадам, які потребують цього найбільше. Сьогодні ми у містечку, яке прийняло найбільшу кількість тимчасово переселених людей, і сьогодні сюди ми привезли 1400 спальних наборів – щоб зробити побут людей ще зручнішим», – зазначив Андрій Бублик, директор з корпоративних зв’язків та сталого розвитку Coca-Cola HBC в Україні, Вірменії та Молдові.

Львівська громада, зокрема й містечко на Сихові, активно співпрацює з Червоним Хрестом України та іншими благодійними організаціями, щоб максимально допомогти усім, хто цього потребує.

«Зараз у містечку проживає майже тисяча людей, близько третини – це діти. Завжди є активна фаза поселення: хтось їде, а хтось приїжджає і поселяється. Місто максимально забезпечує людей, які тут мешкають, є співпраця з отцями-салезіянами, які харчують мешканців. Насправді, ці люди найбільш захищені, але й найбільш потребуючі, тому що дехто з сімей немає інформації, що з їхнім майном на окупованій території, дехто вже має підтвердження, що майно зруйноване і нема куди повертатися. Тому потреби є точкові, ми завжди працюємо над цим. З перших днів війни ми завжди мали підтримку від Товариства Червоного Хреста», – розповів Володимир Головатий, директор Міського центру соціальної підтримки у Львові.

«Дякую від громади нашим партнерам за посильну допомогу, яку вони надають для внутрішньо переміщених українців. Співпраця з Червоним Хрестом у нас багаторічна і за різними напрямками для людей, які у потребі», – сказав Ігор Кобрин, керівник управління соціального захисту Львівської міської ради.

Довідка

Товариство Червоного Хреста України у співпраці з Італійським Червоним Хрестом та за підтримки Кока-Кола у Європі, доставили 70 000 продуктових наборів в Україну в грудні 2022 року. Система Компаній Кока-Кола також взяла на себе зобов’язання відновити зруйнований дитячий садок у селі Богданівка Броварського району.

Теги:
Поділитись: