Місто збільшило перелік місць, де можна подати документи на отримання 50 тисяч гривень на навчання та оздоровлення дітей загиблих Героїв

Процес подання документів на отримання щорічної адресної допомоги на навчання та оздоровлення дітей загиблих Героїв відтепер ще зручніший. Сьогодні на виконавчому комітеті Львівської міської ради внесли відповідні зміни до Комплексної програми ветеранів війни, членів сімей загиблих(померлих) Захисників та Захисниць України та деяких інших категорій осіб.

Відтак, члени сімей загиблих та особи з інвалідністю внаслідок війни, можуть подавати документи на отримання матеріальної допомоги на навчання та оздоровлення дітей не лише в Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, а й у відділи управління соціального захисту та ЦНАП.

«На виконавчому комітеті Львівської міської ради були погоджені зміни до Комплексної програми ветеранів війни. Ці зміни насправді дуже важливі, адже значно спрощують та полегшують процедуру подання документів на отримання щорічної адресної допомоги на навчання та оздоровлення дітей загиблих Героїв. Раніше, щоб подати документи, потрібно було звертатися в Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, а тепер перелік місць збільшився. Тож можна звернутися ще і у відділи соціального захисту та ЦНАП. Тобто люди можуть вільно обирати, де їм зручніше подати ці документи. Сьогоднішнє рішення – ще один показник того, що місто дійсно дбає та пам’ятає про дітей, сімей загиблих Героїв», – пояснює в.о. начальника управління соціального захисту Тетяна Колесник.

Андрій Жолоб, керівник Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій, зазначив: «Рішення щодо продовження виплат по 50 тис грн родинам загиблих – це абсолютно людське рішення. Найменше, що ми можемо зробити, як міська рада для родин загиблих – це фінансово підтримати їх та їхніх дітей. Ніякі медалі чи нагороди практично не будуть такого мати застосування, як би це не банально та приземлено звучало, як кошти. Бо кошти дуже потрібні, особливо у випадку, коли родина втрачає свого годувальника. Тому місто підтримувало, підтримує та буде підтримувати родини наших загиблих
захисників».

«Діти все бачать і всерозуміють. Вони реагують на будь-які зміни у суспільстві та державі. Діти, які втратили свої рідних, дуже гостро сприймають все, що відбувається. Будь-яка підтримка допомагає впоратись з травмою. І тут питання не в грошах, а в тому, що про них піклуються. Але, на жаль, гроші означають стабільність, сім’ям важливо знати, що загибель одного з батьків не обмежить їхніх дітей в базових потребах», – зазначає Андріана Дигдалович, дочка Героя Небесної Сотні.

Нагадаємо, що йдеться про щорічну адресну допомогу на навчання та оздоровлення у розмірі 50 000 грн дітям загиблих Захисників чи Захисниць України, дітям осіб з інвалідністю внаслідок війни 1 групи, дітям Героїв Небесної Сотні. За 2023-2024 роки було здійснено 814 виплат на суму 40 млн 700 тисяч гривень. Загалом з початку дії програми місто виплатить щорічну адресну допомогу на суму 44 млн 700 тисяч гривень.

Поділитись: