Сьогодні, 10 травня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив Порядок виплати адресної допомоги на придбання житла для учасників антитерористичної операції та родин Героїв Небесної Сотні — мешканців м. Львова на умовах співфінансування. Зокрема, місто фінансуватиме 30% вартості житла для бійців в рамках обласної комплексної програми підтримки військових. На це у міському бюджеті передбачено близько 1 млн. грн.

«Це обласна комплексна програма, яка ще минулого року прийнята, і в міському бюджеті затверджені кошти на цей рік на співфінансування цієї програми. Зараз ми прийняли власне порядок цієї виплати — тобто як відбуватиметься виплата з міського бюджету. Ця програма діє на таких умовах: обласний бюджет фінансує 20% вартості житла, міський бюджет — 30%, а решту 50% – мають внести ці категорії осіб, які передбачені цим рішенням.

Це обласна програма, тому вона поширюється на всю область — міста і села також мають співфінансувати. А що стосується міста Львова — то це виключно для львів’ян, які є зареєстровані і проживають у Львові”, — розповів Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту Львівської міської ради.

З його слів, по кожній заяві розраховується вартість житла, яке обирає собі людина, та вартість співфінансування. «І тоді з цього 1 млн. грн., який передбачено у міському бюджеті, відповідно до звернень, надаватимуться кошти. Якщо коштів бракуватиме, а заяви ще будуть, то ми звертатимемося з пропозиціями, щоб виділити додаткові кошти», — додав Ігор Кобрин.

Поділитись: