Місто облаштувало простір для роботи організацій, що фінансово підтримують постраждалих від ракетної атаки

У Львові відкрили простір, у якому працюють міжнародні та благодійні фонди, що надають фінансову підтримку постраждалим від ракетної атаки на місто. Функціонує він недалеко від місця трагедії – у Стрийському парку, у приміщенні Сенсотеки, що на вул. Уласа Самчука, 22.

Мешканці постраждалих будинків отримують послуги у просторі відучора. Але працюватиме він допоки буде потреба. Людям, котрі звертаються, за можливості, потрібно з собою мати документи, що посвідчують особу та підтверджують приналежність до житла, що зазнало руйнувань.

Такий простір місто організувало насамперед для зручності обох сторін: щоб люди могли прийти і оперативно отримати грошову допомогу в одному місці, а представники благодійних організацій мали змогу нормально працювати – здійснювати реєстрацію, опрацьовувати документи, спілкуватися з людьми.

Станом на зараз, до слова, у ситуативному хабі уже працює сім фондів та міжнародних організацій: Данська рада у справах біженців, МО «Міжнародна солідарність», БФ «Рідні» спільно з ЮНІСЕФ, Угорська Екуменічна служба допомоги, Єзуїтська служба у справах біженців, Фонд Help – Hilfe zur Selbsthilfe, БФ Карітас Львів УГКЦ.

Але усі організації, які готові фінансово підтримати постраждалих, можуть долучитись до спільної роботи у будь який момент. Для них також оперативно організують робоче місце. Контактний телефон для фондів: 050-555-44-61              

Поділитись: