Сьогодні – Міжнародний день сім’ї. З нагоди цього свята управління соціального захисту Львівської міської ради виплатить одноразову матеріальну допомогу батькам, які усиновили дітей. У міському бюджеті Львова на ці потреби передбачено 60 тисяч гривень. Про це повідомив начальник управління Ігор Кобрин.

«Грошову допомогу, у розмірі 1 тисячі гривень, отримають усиновителі дітей, які мешкають у Львові та перебувають на обліку у відділах соціального захисту. Тобто дану виплату отримають 60 родин», – зазначив Ігор Кобрин.

Крім того, з нагоди Міжнародного дня сім’ї у комунальних установах управління соцзахисту заплановано ряд заходів. Зокрема, фахівці Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували захід «Сім’я – це те, що з тобою завжди», який відбудеться 17 травня в холі Сихівської райадміністрації. До участі залучили дітей із шести опікунських родин. Дітки переглядатимуть мультфільми, візьмуть участь у фотосесії. А ще для них організували ряд майстер-класів та конкурсів.

Довідка:

Міжнародний день сім’ї (International Day of Families), що відзначається щорічно 15 травня, заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. Встановлення цього дня має на меті звернути увагу громадськості країн до проблем сім’ї.

Поділитись: