Міський центр допомоги захисникам у Львові надав понад 80 тисяч послуг ветеранам та їх рідним

Сьогодні з робочим візитом до Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій завітала Юлія Лапутіна – міністерка у справах ветеранів України. Тут вона поспілкувалась із працівниками та оглянула, як працює центр, який вже сім років щодня допомагає нашим захисникам та їх рідним.

«Це перший в Україні центр, який надає комплексну допомогу і різні консультації ветеранам і їх рідним. Це інформаційні, соціальні, психологічні і юридичні послуги. Наша унікальність в тому, що ми працюємо за принципом «рівний – рівному», адже наші працівники – це дружини учасників бойових дій або члени родин загиблих – тобто люди, які знають і відчувають біль і потреби наших відвідувачів», – зазначила Наталія Мазурок, заступниця директорки Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

Мер Львова Андрій Садовий, у свою чергу, зауважив, що місто в рік надає на допомогу захисникам понад 100 мільйонів гривень: по 100 тисяч гривень щороку отримують більш як 1000 осіб. «Ми вже надали понад 600 мільйонів гривень на ці допомоги, бо наш принцип такий, що людина, яка прийшла з війни, отримує кошти, якими сама розпоряджається: чи на житло, чи на навчання, чи ще на якісь інші потреби. Тобто всі в рівних умовах», – зазначив мер.

«Ми напрацьовуємо нову ветеранську політику, бо після перемоги нашим воїнам потрібно буде якісно надати всі необхідні послуги. Співпраця завжди є цінною, ми маємо дотягнутися до громад і співпрацювати в цьому напрямку», – сказала Юлія Лапутіна.

Зазначимо, за час повномасштабної війни у Львівському центрі допомогу отримали 6,5 тисяч воїнів та їх рідних. А загалом за весь період роботи тут надали понад 80 тисяч послуг ветеранам. Щодня центр приймає близько 200 відвідувачів.

Довідка

Центр надання послуг учасникам бойових дій працює у Львові на вул. Пекарській, 41 з  2016 року. Саме тут ветерани та їхні сім’ї отримують інформаційні, соціальні, психологічні та юридичні послуги. Працівники організовують різні освітні, культурні та розважальні заходи і проекти. Також центр приймає документи на міські програми соціального захисту бійців та їх рідних (на час повномасштабної війни ця послуга тимчасово призупинена, однак зараз ще триває прийом документів для надання матеріальної допомоги на оздоровлення дітей захисників).

Поділитись: