Управління соціального захисту Львівської міської ради закликає мешканців подавати правдиву інформацію при зверненні за отриманням субсидії, а також вчасно повідомляти про зміни у складі сім’ї, в доходах тощо. Адже це допоможе уникнути в майбутньому повернення нарахованої їм субсидії та судових процесів. На цьому наголосила під час брифінгу Леся Дронь, заступник начальника управління — начальник відділу пільг, соціальних допомог та компенсаційних виплат управління соціального захисту Львівської міської ради.

«Закликаємо мешканців не подавати недостовірну інформацію при зверненні за призначенням житлової субсидії. Подавайте правдиву інформацію, бо якщо cім’я справді потребує житлової субсидії, то проводиться обстеження матеріально-побутових умов державними соціальними інспекторами і, залежно від ситуації, а це припустимо, може бути і довготривала хвороба когось із членів сім’ї, або якісь інші фактори, які вказують на те, що сім’я все-таки потребує призначення субсидії, то за цих обставин комісія прийматиме рішення надати сім’ї субсидію.

Потрібно декларувати ті речі, які впливають на призначення субсидії, не лукавити, не приховувати, бо все одно ті речі з часом виявляться, і сім’ї доведеться повертати незаконно отриману субсидію. А незаконно отримані субсидії стягуються з особових рахунків надавачів послуг, і результатом таких стягнень є те, що сім’я має заборгованість з оплати послуг: це у квитанції відображено мінусовими цифрами.

І якщо цю заборгованість впродовж 2 місяців не погасити, то сім’я втрачає право на субсидію, і все одно цю незаконно отриману субсидію доведеться повернути.

Тому дуже важливо одразу — а це впродовж 30 днів, повідомляти відділ соціального захисту про зміни! Адже за останньою звітністю ми маємо, як виявилося, що майже 23 тисячі сімей подавали недостовірну інформацію”, — розповіла Леся Дронь, заступник начальника управління — начальник відділу пільг, соціальних допомог та компенсаційних виплат управління соціального захисту Львівської міської ради.

Зазначимо, незаконно отриману субсидію мешканець може повернути одразу добровільно, або розтермінувати її повернення. Якщо ж людина відмовляється добровільно повертати неправомірно отриману субсидію, тоді це відбувається в судовому порядку через виконавчу службу.

Для детальнішої інформації щодо призначення субсидії, слід звертатись до районних відділів соціального захисту управління соціального захисту Львівської міської ради.

Контакти відділів соціального захисту районів м. Львова:

— Галицький відділ: тел.: 261−44−50

— Личаківський відділ: тел.: 235−71−62

— Залізничний відділ: тел.: 295−82−28

— Франківський відділ: тел.: 237−50−81

— Шевченківський відділ: тел.: 252−28−40

— Сихівський відділ: тел.: 254−64−80

Прийом у «Єдиних приймальнях» районних відділів соціального захисту: понеділок — з 13 до 19 год.; вівторок-четвер — з 08 до 19 год. Записатись на прийом в «Єдину приймальню» в режимі он-лайн та дізнатись більше інформації про різні види допомог можна на сайті «Львів соціальний»: https://social.lviv.ua/

Поділитись: