Мешканка львівської МТГ Ксенія Савіцька відзначила свій столітній ювілей

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. Зокрема, 21 листопада свій столітній ювілей відзначила львів’янка Ксенія Савіцька.    

Представники управління соціального захисту від імені громади привітали уродинницю  та вручили їй матеріальну допомогу у 5 000 гривень, вітальний лист від імені міського голови та пам’ятну монету.

Цього місяця, до слова, ще дві львів’янки уже відсвяткували свої сто років: 1 листопада приймала привітання Тетяна Філіппова, а 18 листопада – Валентина Товбелова

Нагадаємо, що усіх львів’ян, яким виповнилось 100 і більше років, як і щороку, від імені громади вітатимуть представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, яким виповниться по сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн. Загалом у 2021 р на виплати одноразової допомоги для  львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 250 тис грн.

Одноразова матеріальна допомога у 5 тисяч гривень  виплачується відповідно до розпорядження міського голови від 18.01.2021 р № 9 «Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, яким у 2021 році виповниться 100 і більше років – мешканцям Львівської міської територіальної громади».

Теги:
Поділитись: