Мешканці Львівської МТГ доєдналися до акції проти гендерно зумовленого насильства

Від 25 листопада до 10 грудня у всьому світі відзначається “16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства”. Акція покликана привернути увагу до цієї теми та закликати долати будь-які форми гендерно зумовленого насильства.

Львів долучився до акції організованої в рамках співпраці з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, яка відбулася під гаслом “Чуйність переможе насильство”. У 60 містах по всій Україні встановили мозаїку із зображенням різних форм насильства. Інсталяція виконана із магнітів, тож беручи кожен із них собі, охочі доєдналися до того, щоб негативне зображення зникло, натомість з’явилось гасло “Чуйність переможе насильство”.25.11.2022 на площі перед входом до Центру Архітектури, дизайну та Урбаністики “Порохова Вежа” відбулась акція до цього дня.

Разом з тим, в рамках “16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства” Львівським міським центром соціальних служб організовано фотовиставку під назвою “{не} видиме”. Впродовж 25 листопада – 10 грудня всі охочі можуть переглянути світлини. Фотовиставка розміщена у Центрі Архітектури, дизайну та Урбаністики “Порохова Вежа” на першому поверсі (м. Львів, вул. Підвальна ,4). Вхід вільний.

Не мовчіть про домашнє насильство!

Якщо тобі чи твоїм рідним загрожує небезпека для життя дзвоніть:
102 – Національна поліція.

Гарячі лінії підтримки:

15-47 – безкоштовна цілодобова “гаряча” лінія для жертв домашнього насильства;
116-123 (з мобільного) та 0 800 500-335 (зі стаціонарного) – безкоштовна
національна “гаряча” лінія з попередження домашнього насильства;
116-111 (з мобільного) та 0 800 500-225 (зі стаціонарного) – національна дитяча
“гаряча” лінія;
0 800 213-103 – цілодобова гаряча лінія безоплатної правової допомоги;
0 800 307 305 – лінія підтримки Мобільної бригади.

Якщо виявлена небезпека життю або здоров’ю жінки/жінки та дітей, кривдник позбавив доступу до помешкання Національною поліцією або Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги особам, які перебувають у кризовій ситуації і потребують екстреної допомоги, в тому числі постраждалих від домашнього насильства та /або насильства за ознакою статі що діє при Львівському міському центрі соціальних служб організовується поселення у кризові кімнати, де жертви можуть перебувати кілька днів. Після чого, у разі потреби, їх переселяють у притулок, де жертви насильства можуть перебувати більш тривалий термін.

Поділитись: