Мати-героїня Варвара Ковалевич відзначила свій 101-й День народження

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. Зокрема, 20 жовтня свої уродини відзначила Ковалевич Варвара: їй виповнився 101 рік.

Варварі Ковалевич присвоєно почесне звання «Мати-героїня». Вона народила і виховала п’ятеро дітей. У неї – 11 онуків, 7 правнуків, 4 праправнуків.    

Представники управління соціального захисту ЛМР відвідали уродинницю, від імені громади Львова привітали її та вручили від міста матеріальну допомогу у 5000 гривень,

Нагадаємо також, що у жовтні уже двоє людей поважного віку відсвяткували свої уродини. Зокрема, першою цього місяця своє День народження відзначила Олександра Бурба: 13 жовтня їй виповнилось 100 років. А14 жовтня привітання з нагоди 101-ліття приймала Лідія Куніченко.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн. Традиція привітання довгожителів у Львові існує вже 15 років.

Загалом у 2022 р на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 280 тис грн.

Теги:
Поділитись: