«Мандрівки рідним краєм-3»: у Львові для людей поважного віку організували поїздку до Трускавця

Літні дідусі та бабусі, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, продовжують мандрувати Львівщиною. Цього разу поважні туристи в межах циклу подорожей «Мандрівки рідним краєм-3» побували у місті Трускавець.

Як повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, на циклподорожей, що має назву «Мандрівки рідним краєм», з бюджету міста скерували майже 40 тисяч гривень. Загалом ці кошти передбачено на 7 мандрівок. Заплановано, що літні львів’яни ще відвідають Страдч, Зарваницю, Золочів. Три мандрівки, а саме до смт. Славське та сіл Лаврів та Кульчиці уже відбулись.

«У Трускавці екскурсанти прогулялись вуличками туристичного містечка. Зокрема група поважних туристів піднялися від бювету з «нафтусею» парковою доріжкою до джерела «Юзя», вмилися «молодильною» водою і з новими силами пішли до міського музею. Також усіх вразила краса дерев’яних вілл, що залишилися з початку заснування містечка. Частина подорожуючих побували у Трускавці вперше. Пообідати вирішили на узліссі біля озера з качками та лебедями. З гарним настроєм та позитивними емоціями усі поверталися додому», – розповіли у терцентрі.

Слід зауважити, що у мандрівці взяли участь 30 літніх людей. А загалом до усіх подорожей у територіальному центрі планують залучити щонайменше 200 своїх підопічних. Усі мандрівки повинні відбутись упродовж червня-жовтня цього року.

Поділитись: