«Мандрівки рідним краєм-3»: літні львів’яни побували у Золочівськом та Свірзькому замках

Літні дідусі та бабусі, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, відвідали Золочівський та Свірзький замки.Це остання поїздка, якуповажні туристи здійснили цьогоріч в межах циклу подорожей «Мандрівки рідним краєм-3».

«Під час мандрівки літні люди дізналися, що Золочівський замок – один з найвизначніших пам’яток культури й оборонної архітектури Галицької землі. Також їм розповіли, що Свірзький замок належав знатному шляхетському роду Свірзьких: проте в той час його вигляд був не такий як зараз. Сучасного вигляду він здобув у ХVІІ сторіччі, коли перейшов у власність графа Цетнера: його укріпили й перебудували.

Та й узагалі, мандруючі територією навколо пам’яток архітектури, дідусі та бабусі із великим задоволенням милувались осінніми пейзажами, які створила природа», – розповіли у терцентрі.

Як повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, на циклподорожей, що має назву «Мандрівки рідним краєм-3», з бюджету міста скерували майже 40 тисяч гривень. Загалом за ці кошти літні мандрівники здійснили 7 подорожей. Зокрема, вони побували у містах Трускавець та Золочів, смт. Славське, селах Лаврів, Кульчиці, Зарваниця та Страдч. Загалом до усіх подорожей у територіальному центрі залучили щонайменше 200 своїх підопічних.

«Цікаве дозвілля – запорука хорошого настрою. Саме цієї філософії ми намагаємось дотримуватись в нашій установі. Адже дідусям та бабусям важливо спілкуватись з однолітками, обмінюватись враженнями та черпати нові знання. Все це і є соціалізація й збереження активного суспільного життя», – додали організатори.

Поділитись: