«Мандрівки рідним краєм-3»: літні львів’яни побували у Зарваниці

Літні дідусі та бабусі, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, продовжують мандрувати рідним краєм. Цього разу поважні туристи в межах циклу подорожей «Мандрівки рідним краєм-3» побували у Зарваниці.

«Зарваниця – село Теребовлянського району, Тернопільської області, яке засноване ще в 1458 році. Під час духовної мандрівки прочани поважного віку дізналися, що для християн усього світу Зарваниця відома чудотворною іконою і цілющим джерелом біля якого з’являлася Божа Матір. Тож люди поважного віку побували і біля джерела з цілющою водою, і пройшли хресною дорогою Господа Ісуса Христа. Під час спілкування з отцем Димитрієм усі довідалися, що Проща до Зарваниці – це не лише покаянна дорога для кожного окремого християнина, а вона об’єднує людей в єдину молитовну спільноту», – розповіли у терцентрі.

Як повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, на цикл подорожей, що має назву «Мандрівки рідним краєм-3», з бюджету міста скерували майже 40 тисяч гривень. Загалом ці кошти передбачено на 7 мандрівок: п’ять із них, а саме до міста Трускавець, смт. Славське та сіл Лаврів, Кульчиці та Страдч, уже відбулись. Заплановано, що літні львів’яни відвідають ще місто Золочів.

У подорожі до Зарваниці взяли участь 30 літніх людей. А загалом до усіх подорожей у територіальному центрі запланували залучити щонайменше 200 своїх підопічних. «Мандрівки…» завершаться поїздкою до міста Золочів у жовтні цього року.

Поділитись: