Мандрівка рідним краєм. Зоопарк “Лімпопо”

В рамках акції «Мандрівки рідним краєм» 20 жовтня 2017 року літні львів’яни – підопічні Львівського міського територіального центру побували у зоопарку “Лімпопо», що знаходиться у с. Меденичі Дрогобицького району.

В часі мандрівки літні люди дізналися, що Меденицький зоопарк «Лімпопо» — зоологічний парк місцевого значення в Україні. Розташований в межах Дрогобицького району Львівської області. Площа зоопарку близько 4 га. Це — найбільший у Львівській області приватний зоопарк.

Станом на 2017 рік в ньому проживає понад 500 тварин —-представників різних видів фауни з різних континентів світу, в тому числі з Південної Америки й Австралії. Більшість тварин утримуються у просторих вольєрах, наприклад, полярні вовки, тигри, лами.

Серед завезених з усього світу тварин Меденицького зоопарку є чимало рідкісних та унікальних. Це, наприклад, білі та уссурійські тигри, білі леви, леопарди трьох видів, чорні ягуари, а також наразі єдині в Україні канадські рисі, які занесені до всесвітньої програми захисту тварин.

Гордість колекції — 8-річний «цар звірів» на ім’я Цезекс з вагою понад 300 кілограмів.

Літні городяни були вражені великою кількістю диких тварин, адже багато хто з них відвідав зоопарк вперше.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: