Мандрівка на Львівське телебачення

Історія львівського телебачення розпочалась 24 грудня 1957 р. на Замковій горі постала новостворена телестудія з найвищою у Європі телевежею, а Львів юридично задекларував початок офіційної діяльності обласного комітету з телебачення та радіомовлення.

Львівська телестудія є однією із найстаріших в Україні, друга ― після Київської. На першому етапі свого існування охоплювала своєю творчою увагою весь західний регіон України.

Тож підопічні Львівського міського територіального центру побували на екскурсії на Львівському телебаченні 21 червня 2017 року.

Розповідь екскурсовода була надзвичайно інформативною та пізнавальною. Літні городяни дізнатись деякі «хитрощі» телебачення, наприклад як визначають рейтинги телеканалів та для чого проводять і записують генеральні репетиції важливих поді

Екскурсія на телестудію запам’яталась, адже це місце, де творилась історія та починалась епоха Львова, де люди чули пісні та твори своїх улюблених виконавців. Згадали старше покоління, як розпочинався їхній ранок з кави і порції новин саме від Львівського телебачення.

Захід організовано Галицьким відділенням соціальної допомоги вдома та відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: