Родина з міста Сколе, що на Львівщині, стала учасником проекту «Рука допомоги», одержала фінансову допомогу та започаткувала власну справу.

«Одержані кошти, а це 64 тисячі гривень, ми витратили на придбання необхідного обладнання та матеріалів, які потрібні для ведення бізнесу. Тобто купили для піцерії холодильники, професійну піч, посуд. А от продукти довелося для старту купувати за власні фінанси, – розповіла Ольга Онуляк. – Наша піцерія, до речі, працює недовго, але ми приймаємо в день у середньому 25 замовлень. Було й таке, що готували у день і по 50 піц».

У планах родини Онуляків – облаштування майданчика для піцерії на вулиці: відкрити його відбудеться уже навесні.

Проект «Рука допомоги» реалізує Міністерство соціальної політики України за підтримки Світового банку. Він стартував у 2016 році як пілотний у Львівській, Харківській і Полтавській областях. Проект розрахований на непрацюючих працезданих отримувачів державної соцдопомоги та внутрішньо переміщених осіб і має за мету вивести малозабезпечені сім’ї та переселенців зі стану бідності шляхом допомоги у працевлаштуванні або у започаткуванні власної справи.

Поділитись: