Максимум задоволення: львівські панянки зіграли у лазерний бій

Для групи львівських панянок, які відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування, організували командно-тактичну гру «Лазертаг». Фахівці установи влаштували цей захоплюючий захід у співпраці з ГО «Асоціація Пейнтболу України». Зіграли учасники просто неба на території відпочинкового комплексу, що у Брюховичах. 

«Наші панянки не просто чекають на цю подію, а й просять нас її організувати. Завжди багато відвідувачок нашої установи хочуть долучитися до гри. Бо для них «Лазертаг» – величезне задоволення. Їм цікаво та весело. Грати комфортно та безпечно: не потрібно захисних масок, жилетів чи одягу. Обладнання – легке та технологічне. Ця гра знімає стрес. А ще розвиває фізичну витривалість, швидкість мислення, кмітливість і командний дух. Зважаючи на це, ми завжди радо йдемо на зустріч нашим панянкам і, за можливості, організовуємо для них цей вид активності», – розповіли у терцентрі.

Загалом в установі особливо багато часу приділяють саме фізичним заняттям. Для літніх людей організовують заняття з йоги, тренування зі скандинавської ходьби, спортивні розминки на тренажерах, оздоровчі прогулянки, турніри з боулінгу та більярду.

Слід зазначити, що працівники територіального центру, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше літніх людей, щоденно проводять різнопланові заходи. У кожному заході бере участь 10-20 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник установи.

Довідка: 

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Поділитись: