Свято Незалежності України повинні відзначати усі. Тому, з цієї нагоди львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, напередодні, закупив і роздав своїм підопічним святкові продуктові набори. Подарунки отримали майже 1,9 тис. осіб, які перебувають в установі на обслуговуванні. До святкового пакунку увійшли:олія, гречка, рис, макарони, цукерки, печиво, кавовий напій та чай.

День Незалежності – це мабуть найочікуваніше свято, яке виборювалось століттями нашими предками. Тому важливо, аби кожен громадянин, попри різні життєві обставини міг відчувати цей святковий настрій та дух єдиної громади, нації, –директор львівського міського терцентру Віталій Брославський

До слова, з нагоди Дня Незалежності підопічні територіального центру мали змогу цікаво провести дозвілля, зокрема відвідали Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», переглянули фільм «Легенди старого середмістя» з циклу фільмів «Львів відомий та невідомий» та стали учасниками зустрічі «Незалежність. Багатство нації».

Поділитись: